Nowe opisy funkcji

Dodano dokumentację kolejnych funkcji:
campaign_name()
campaign_mailings()
array_pop()
key()
current()
next()

Opublikowano SAREscript | Komentarze są wyłączone

Dodano mailing_bounced_status

Do dokumentacji SAREscript dodano opis funkcji mailing_bounced_status

Opublikowano Newsy, SAREscript | Komentarze są wyłączone

Rozszerzenie funkcjonalności mailing_sent()

Rozszerzono funkcjonalność  funkcji mailing_sent() (SAREscript). Obecnie funkcja przy wywołaniu akceptuje drugi (opcjonalny) parametr. W takim przypadku u funkcja taktuje oba parametry jako graniczne numery wysyłek.  W przypadku jego podania, funkcja zwraca informację o liczbie wysłanych wiadomości  na dany adres e-mail.

W przypadku podania tylko jednego parametru, funkcjonalność nie uległa zmianie.

Więcej http://dev.sare.pl/sarescript/funkcje-sarescript/mailing_sent/

Opublikowano SAREscript | Komentarze są wyłączone

Nowe funkcje

W dokumentacji SAREscript dodano dwie nowe funkcje operujące na grupach w systemie SARE: sare_group_add i sare_group_remove.

Dzięki tym funkcjom możliwe jest manipulowanie przynależnością adresu do odpowiednich grup. Przykładowo w trakcie wysyłki można usunąć adres z bieżącej grupy. Dzięki temu uzyskamy możliwość wysyłki jednokrotnej z wykorzystaniem wysyłek cyklicznych (np. mail powitalny wysyłany codziennie, ale tylko raz do danej osoby).

Możemy również stworzyć mail “kroczący” (follow-up camapaign, drip email campaign). Podczas jednej wysyłki mail zostanie np. usunięty z grupy “lekcja 1.” i zapisany do grupy “lekcja 2.”. Następnego dnia sytuację powtarza się, ale mail jest już w innych grupach.

Opublikowano Newsy, SAREscript | Komentarze są wyłączone

SAREscript poprzez SOAP

Interfejs SOAP, oprócz importu adresów e-mail umożliwia obecnie uruchamianie skryptów SAREscript. Pozwala to na uruchamianie skryptów w sposób zautomatyzowany. Zaplanowanie wysyłki, pobranie raportów etc. nie wymaga już ręcznego zalogowania i wykonania skryptu. Więcej na ten temat znajdziesz w dokumentacji SARE SOAP.

Opublikowano Newsy, SAREscript | Komentarze są wyłączone